Latest

Kartki ślubne ręcznie robione – niezapomniany prezent

Kartki ślubne – nowa odsłona

Jeszcze do niedawna kartka ślubna była niewielkim dodatkiem, nawet nie bardzo przywiązywano do tego wagę jak wygląda, a czasem nawet o niej zapominano, bo jej miejsce zastępował po prostu bukiet kwiatów. I w zasadzie nie ma co się dziwić, bo i rynek „kartek ślubnych” był, co by tu nie powiedzieć, ubogi. Zwykle była to prosta, często toporna grafika, obrączki na pierwszym planie, w tle jakaś róża… Nie bardzo podkreślało to wagę święta, jakim jest dzień ślubu. Teraz kartki ślubne i w ogóle kartki okolicznościowe są niezbędnikiem, po prostu muszą być i koniec i na szczęście jest w czym wybierać.

Jaką wybrać kartkę ślubną?

Rozwój rękodzielnictwa i zajęć artystycznych sprzyja powstawaniu wszelkich form plastycznych dzięki czemu tak ważna kategoria jak kartki ślubne to teraz bogata oferta produktów. Sklepy, księgarnie czy kwiaciarnie oferują fantastyczne projekty, z najróżniejszymi motywami, ciekawymi i nieprzeciętnymi życzeniami ślubnymi, w najrozmaitszych kształtach i wielkości. Spośród bogatej oferty możemy wybrać zarówno kartki drukowane wielotysięcznym nakładem jak i kartki ręcznie robione. Wzornictwo w obu przypadkach może zaskakiwać pomysłowością, te ostatnie mają jednak tę wyższość, że są na pewno unikatowe, bardziej oryginalne i mogą być „skrojone na miarę”, tj. spersonalizowane, czy nawet stworzone wg naszych wskazówek. Na pewno tak przygotowana kartka ślubna będzie wspaniałym i niezapomnianym prezentem dla Pary Młodej. Warto, by ten dzień pomóc uczynić wyjątkowym, a przemyślany wybór kartki ślubnej (zobacz piękne kartki ślubne na stronie https://malafabryczka.pl/kategoria/kartki-slubne/469) na pewno pomoże, utrwalić wszystkie niezapomniane chwile.

Kartki ślubne na pieniądze – czy takie w ogóle istnieją?

Wiele młodych osób, wraz zaproszeniem na ślub, coraz częściej decyduje się na przesłanie informacji o tym, że zamiast prezentu prosi o przysłowiowy „grosik”. Aby uniknąć niezręcznego wręczania białej koperty nowożeńcom, warto pomyśleć właśnie o takiej kartce ślubnej na pieniądze lub pudełeczku, stworzonym właśnie w tym celu. To elegancki i niezawodny sposób, a dla Młodej Pary będzie to piękna pamiątka na długie lata.

Duża kartka ślubna

Ślub to wielkie przeżycie, dlatego również kartki powinny być odpowiednie do tej okazji. Duża kartka ślubna zdecydowanie podkreśli charakter tego święta. Ponadto duża kartka ślubna to często ciekawy i zabawny prezent sam w sobie. Czy wiecie co oznacza kartka w rozmiarze XXL? Czy wiecie, że może mieć wymiary nawet 50 x 70 cm! Taka duża kartka ślubna to dopiero pozwoli poczuć się jakbyśmy byli w innym wymiarze! A jak myślicie co na to oszołomiona para młodych?!

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*