Dodatki z lat 30.

http://buteria.pl/ http://dietadlawlosow.pl/dieta-detoks-na-wlosy/

Lata 30. XX wieku obfitowały w wiele kolorowych dodatków w kobiecej garderobie. Panie nosiły na sobie duże ilości biżuterii, którą dobierały adekwatnie do stroju i sytuacji. Nie rezygnowały też z obowiązkowych dodatków takich jak torebki czy rękawiczki.

Bardzo popularne stały się klipsy. Panie zakładały długie kolczyki, które sięgały im aż do obojczyka. Ozdabiały również włosy, w które wpinały sztuczne kwiaty. Oczywiście nie zapominały też o torebce i rękawiczkach, które zawsze musiały być dobrane do koloru kreacji.

Lata 30. były tez okresem, w którym panie zaczęły eksperymentować z kolorami. Modny był różowy, czarny i biały, często zestawiano też ze sobą kontrastujące barwy. Kobiety lubowały się także w koronkowych dodatkach i falbankach, a całość stroju często dopełniał kwiat lub broszka przypięta do żakietu lub przy dekolcie bluzki.

Ważne było także podkreślanie talii, dlatego w pasie kobiety bardzo często nosiły pasek. Przy wieczorowych kreacjach zastępowały go biżuterią, np. srebrnym lub złotym łańcuszkiem.

Bardzo ważne jest, aby welonik komunijny pasował do reszty stroju http://dermasolution.pl/joga-lagodna/